Zapraszamy do kontaktu i darmowej wyceny

Kontakt, przedstawienie swojego zapotrzebowania i prośba o wycenę nie wiąże się dla Ciebie z kosztami! Nie zwlekaj i zarezerwuj termin realizacji projektu!

Potrzebujesz strony internetowej,ale nie chcesz zrujnować swojego budżetu?

Od lat z sukcesami zajmujemy się tworzeniem stron internetowych dla przedsiębiorców z całej Polski! Jeżeli szukasz freelancera, który nie zrujnuje firmowego budżetu i stworzy stronę www dedykowaną dla Twojego biznesu, to bardzo dobrze trafiłeś!

Co mogę dla Ciebie zrobić?

Tworzenie stron internetowych

Tworzę proste i bardziej skomplikowane strony internetowe dla małych i dużych przedsiębiorców.


 Jeżeli do końca nie wiesz co powinna zawierać Twoje strona internetowa, to po krótkiej rozmowie postaram się doradzić, w którym kierunku powinniśmy iść!
Pojęcia ”hosting”, ”domena”, ”seo” są dla Ciebie obce? Przeraża Cię myśl, o administrowaniu i aktualizacji strony internetowej


Niczym się nie martw! Wszystko wyjaśnię i przeprowadzę przez cały proces!

Tworzenie tekstów SEO

Stworzyć stronę to jedno ale umieścić na niej odpowiednie teksty, które zainteresują czytelnika i wspomogą pozycjonowanie to druga kwestia. 

Jako marketer korzystam z narzędzi, które w precyzyjny sposób pomogą nam wykreować ciekawe treści, sprowadzą na Twoją stronę więcej klientów i zwiększą sprzedaż!

Prowadzenie Social Media

Komunikacja w mediach społecznościowych to od dawna strategia, a nie luźne wrzucanie fotek z kolejnej imprezy firmowej. W tej kwestii stosujemy strategię “taya” 

             They ask you answer!

Twoje social media, blog firmowy i teksty na stronie internetowej powinny odpowiadać na pytania potencjalnych klientów, a nie tworzyć treści, które nie są dla nikogo interesujące i przydatne!

Jeżeli potrzebujesz specjalisty, który zajmie się Twoimi Social Media i weźmie na siebie publikowanie postów, zdjęć, wpisów – to jesteś w odpowiednim miejscu!

Chcesz uzyskać ofertę? Nie czekaj i poproś o darmową wycenę!

    Korzystając z formularza zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie twoich danych przez tę witrynę.

    © Copyright 2020 PolWork-Service | All Rights Reserved. |