Nasze usługi

Poniżej znajduje się szczegółowy opis usług, jakie możemy dla Państwa wykonać.

Nasz usługi

Dlaczego my?

Zapewne zastanawiacie się Państwo dlaczego do procesu projektowania i tworzenia stron internetowych wybrać właśnie naszą agencję?

Zalety współpracy

icon-1.png

Edytowalna strona www

Po zakończeniu projektu nie będziesz potrzebował wsparcia informatyka/programisty aby zaktualizować bądź edytować stronę www.

icon-2.png

Usługa wykonana na czas

W trosce o harmonogram i punktualne oddawanie projektów nie podejmujemy się każdego zlecenia, które zostaje nam zlecone dlatego możesz mieć pewność, że usługa zostanie wykonana na czas!

icon-4.png

Orientacja na potrzeby klienta

Przy każdym projekcie kierujemy się wizją i oczekiwaniami naszych klientów. Jeżeli nie masz pomysłu na swoją stronę bardzo chętnie przedstawimy własną koncepcję!

Projektowanie i tworzenie stron internetowych

Bardzo dawno temu strona internetowa przestała być “czymś”, co warto było mieć. Aktualnie firmy, które nie posiadają swojej wizytówki lub bardziej rozbudowanej strony w internecie – nie istnieją! Od wielu lat tworzymy dla naszych klientów nowoczesne strony internetowe dostosowane do każdego rodzaju urządzeń mobilnych, a urządzenia mobilne to aktualnie główne narzędzia, które potencjalni klienci wykorzystują do zapoznania się z Twoją ofertą. 

Podczas tworzenia projektów sugerujemy się wymaganiami naszych klientów oraz oczekiwaniami, jakie przed stroną będą stawiać jej odwiedzający – czyli potencjalni klienci naszego zleceniodawcy. Realizowane projekty są przede wszystkim w pełni spójne  z marką, którą powinny reprezentować i wzywają odwiedzającego do podjęcia akcji – w większości przypadków do nawiązania kontaktu lub dokonania zakupu. 

Nasza agencja jest w pełni świadoma, że wymagania stawiane przed nowoczesnymi projektami stron internetowych to przede wszystkim możliwość samodzielnego redagowania i aktualizowania treści. Dzięki temu nie musisz się martwić o koszty, które z pewnością wygenerowałoby zatrudnienie programisty/informatyka lub zlecenie mu poprawek na stronie internetowej. 

Jako agencja chcemy zaproponować naszym klientom stronę uszytą na miarę ich biznesu oraz portfela. Podczas każdej realizacji staramy się dopasować budżet do możliwości naszych klientów dlatego nie znajdziesz u nas sztywnego cennika, od którego nie ma odstępstw. 

Chcesz się przekonać, czy sprostamy Twoim wymaganiom? Nie zwlekaj i wyślij do nas zapytanie!

 

Copywriting

Jako agencja zajmująca się kompleksowym projektowaniem stron oferujemy usługę tworzenia tekstów oraz opisów produktów umieszczonych na Twojej stronie lub sklepie. Zdajemy sobie sprawę, że będąc przedsiębiorcą jesteś menedżerem, księgowym, sprzedawcą i specjalistą ds. marketingu w jednym – z tego względu bierzemy na siebie cały proces tworzenia strony od strony technicznej i marketingowej!

Social Media

Jeżeli chcesz aby Twoja firma zaczęła sprzedawać nie możesz zapomnieć o profilu i reklamie w Social Media. To głównie na Facebook-u potencjalni klienci pierwszy raz dowiadują się o istnieniu Twojej firmy i zaczynają szukać strony w internecie. Jeżeli nie chcesz lub nie masz czasu na regularne dodawanie interesujących i angażujących postów na swoim Fanpage – zleć to nam, a zajmiemy się Twoimi SM kompleksowo i profesjonalnie!

Kontakt

Przejdź do formularza kontaktowego i zapytaj o darmową wycenę

© Copyright 2020 PolWork-Service | All Rights Reserved. |